Logopedie

Kdy a kde

Každý čtvrtek v hospodářské budově naší školy a to v době:

každý sudý týden od 15 do 16 hodin
každý lichý týden od 12 do 13 hodin

pod vedením Bc. Jarmily Švecové.

Logopedická prevence je určena výhradně pro děti naší školy.
>>více

Aktuálně:

Informace k zápisu do MŠ

Vzhledem mimořádným opatřením vlády k ochraně obyvatelstva budou zápisy do MŠ probíhat bezkontaktně, tzn. vyplněné Žádosti o přijetí, Evidenční listy a Přihlášky ke stravování je možné doručit do MŠ: poštou, osobně vhodit do schránky MŠ (zásobovací rampa) nebo e-mailem (ms.slunicko@mybox.cz). Podklady k zápisu doručte nejpozději do 15.5.2020. V případě nepřijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání bude zákonný zástupce dítěte vyrozuměn písemně.

Zápis do MŠ

Zápis do Mateřské školy Sluníčko, Třeboň se bude konat ve dnech 11. - 12. 5. 2020 od 8.00 do 15.00 v ředitelně mateřské školy.
Přihlášky a ostatní tiskopisy najdete na internetových stránkách Mateřské školy Sluníčko, Třeboň či Mateřské školy Jeronýmova nebo budou k vyzvednutí na ředitelství obou mateřských škol v termínu od 1. 4. 2020.

OZNÁMENÍ

Rozhodnutím zřizovatele ze dne 16. 3. 2020 se Mateřská škola Sluníčko, Třeboň od 17. 3. 2020 do odvolání uzavírá. Dle dosavadního vývoje se předpokládá, že MŠ zůstane uzavřena do 29. 3. 2020. Termín znovuotevření MŠ se bude odvíjet v souladu s nařízením Vlády nebo zřizovatele.

Nástěnka v obchodě Terno

V prosinci 2017 jsme zahájili spolupráci s Jednotou, spotřební družstvo České Budějovice, konkrétně s prodejnou Terno na Nádražní ulici v Třeboni. Přímo v prodejně máme nástěnku, kde budeme průběžně vystavovat díla našich dětí, tak se přijďte určitě podívat.

O školce | Fotogalerie | Kontakty | Ke stažení
© Mateřská škola Sluníčko Třeboň 2010
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku