Pro rodiče

Soutěž 2019

Na 12. ročníku výstavy o nejkrásnější vánoční stromeček pořádané třeboňským muzeem zvýtězila MŠ Sluníčko !!! Všem děkujeme za hlasy, kterými nás podpořili.
Uvádíme zprávu paní Jiřiny Psíkové za třeboňské muzeum:


Letos vyhrálo Sluníčko
V třeboňském muzeu proběhla o vánocích již po dvanácté soutěž o nejhezčí vánoční stromeček. Letos vyhrála jednoznačně Mateřská škola Sluníčko s rovným počtem 100 hlasů z celkových 419. Na druhém místě byla Základní škola Na Sadech (74 hlasů) a třetí Základní škola praktická Třeboň (42 hlasů). Děti z MŠ Sluníčko ozdobily letos stromek krásnými rybičkami, ZŠ Na Sadech zvolila pro ozdoby z papíru neobvyklou zelenou barvu a žáci ze ZŠ praktické použili na stromek světelný řetěz a ozdoby z malých skleniček od léků. Další v pořadí byl stromek seniorů ze zdejšího domova. Tentokrát babičky upekly krásné perníčky a ozdobily je svým křestním jménem. MŠ Břilice, loňský vítěz, skončila letos na pátém místě s ozdobami z nepotřebných CD, které ozdobila třpytkami. Se stejným počtem bodů byla rovněž na pátém místě ZŠ Sokolská, jejíž žáci zdobili letos stromek papírovými ozdobami v červené barvě. S nepatrným odstupem se na dalších místech umístily stromky MŠ Jeronýmova, Dům dětí a mládeže, Gymnázium a muzejní s historickými ozdobami.
Jiřina Psíková
>>více

GDPR

Zpracování GDPR.
>>více

Měření radonu v objektu

Využití nabídky
>>více

Aktuálně:

Prázdninový provoz

Prázdninový provoz zahájen již 29.6.2020.

Rada rodičů

Schůzka Rady rodičů se uskuteční 11. 6. 2020 v 16.00 hodin v kanceláři MŠ.

! Prázdninový provoz !

Na měsíc červenec ( 1.7. - 24. 7. 2020) byly přijaty všechny děti z MŠ Jeronýmova, jejichž rodiče podali žádost do MŠ Sluníčko, Třeboň. Rozhodnutí o přijetí jsou připraveny k podpisu v kanceláři MŠ Sluníčko, Třeboň od 8. 6. 2020 - 12. 6. 2020.
Při podpisu Rozhodnutí bude na místě vybráno školné (300 Kč). Týká se pouze dětí, které nejsou předškolní.

Výsledky zápisu do MŠ na školní rok 2020/2021

Všechny žádosti o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání byly kladně vyřízeny. Prosíme rodiče zapsaných dětí, aby se dostavili v termínu 1. - 4. 6. 2020, každý den do 15 h, k podpisu Rozhodnutí o přijetí dítěte.k předškolnímu vzdělávání.

Čestné prohlášení o bezinfekčnosti

Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění nutné k opětovnému nástupu do MŠ je možné stáhnout na těchto webových stránkách v sekci Ke stažení a přinést již vyplněné či vyplnit přímo v MŠ.

O školce | Fotogalerie | Kontakty | Ke stažení
© Mateřská škola Sluníčko Třeboň 2010
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku