Pro rodiče

Soutěž 2019

Na 12. ročníku výstavy o nejkrásnější vánoční stromeček pořádané třeboňským muzeem zvýtězila MŠ Sluníčko !!! Všem děkujeme za hlasy, kterými nás podpořili.
Uvádíme zprávu paní Jiřiny Psíkové za třeboňské muzeum:


Letos vyhrálo Sluníčko
V třeboňském muzeu proběhla o vánocích již po dvanácté soutěž o nejhezčí vánoční stromeček. Letos vyhrála jednoznačně Mateřská škola Sluníčko s rovným počtem 100 hlasů z celkových 419. Na druhém místě byla Základní škola Na Sadech (74 hlasů) a třetí Základní škola praktická Třeboň (42 hlasů). Děti z MŠ Sluníčko ozdobily letos stromek krásnými rybičkami, ZŠ Na Sadech zvolila pro ozdoby z papíru neobvyklou zelenou barvu a žáci ze ZŠ praktické použili na stromek světelný řetěz a ozdoby z malých skleniček od léků. Další v pořadí byl stromek seniorů ze zdejšího domova. Tentokrát babičky upekly krásné perníčky a ozdobily je svým křestním jménem. MŠ Břilice, loňský vítěz, skončila letos na pátém místě s ozdobami z nepotřebných CD, které ozdobila třpytkami. Se stejným počtem bodů byla rovněž na pátém místě ZŠ Sokolská, jejíž žáci zdobili letos stromek papírovými ozdobami v červené barvě. S nepatrným odstupem se na dalších místech umístily stromky MŠ Jeronýmova, Dům dětí a mládeže, Gymnázium a muzejní s historickými ozdobami.
Jiřina Psíková
>>více

GDPR

Zpracování GDPR.
>>více

Měření radonu v objektu

Využití nabídky
>>více

Aktuálně:

OZNÁMENÍ

Na základě současné covidové situace rušímě do odvolání čtvrteční Klub rodičů a dětí v naší MŠ.

Nástěnka v obchodě Terno

V prosinci 2017 jsme zahájili spolupráci s Jednotou, spotřební družstvo České Budějovice, konkrétně s prodejnou Terno na Nádražní ulici v Třeboni. Přímo v prodejně máme nástěnku, kde budeme průběžně vystavovat díla našich dětí, tak se přijďte určitě podívat.

O školce | Fotogalerie | Kontakty | Ke stažení
© Mateřská škola Sluníčko Třeboň 2010
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku