Soutěž 2019

Na 12. ročníku výstavy o nejkrásnější vánoční stromeček pořádané třeboňským muzeem zvýtězila MŠ Sluníčko !!! Všem děkujeme za hlasy, kterými nás podpořili. Uvádíme zprávu paní Jiřiny Psíkové za třeboňské muzeum: Letos vyhrálo Sluníčko V třeboňském muzeu proběhla o vánocích již po dvanácté soutěž o nejhezčí vánoční stromeček. Letos vyhrála jednoznačně Mateřská škola Sluníčko s rovným počtem 100 hlasů z celkových 419. Na druhém místě byla Základní škola Na Sadech (74 hlasů) a třetí Základní škola praktická Třeboň (42 hlasů). Děti z MŠ Sluníčko ozdobily letos stromek krásnými rybičkami, ZŠ Na Sadech zvolila pro ozdoby z papíru neobvyklou zelenou barvu a žáci ze ZŠ praktické použili na stromek světelný řetěz a ozdoby z malých skleniček od léků. Další v pořadí byl stromek seniorů ze zdejšího domova. Tentokrát babičky upekly krásné perníčky a ozdobily je svým křestním jménem. MŠ Břilice, loňský vítěz, skončila letos na pátém místě s ozdobami z nepotřebných CD, které ozdobila třpytkami. Se stejným počtem bodů byla rovněž na pátém místě ZŠ Sokolská, jejíž žáci zdobili letos stromek papírovými ozdobami v červené barvě. S nepatrným odstupem se na dalších místech umístily stromky MŠ Jeronýmova, Dům dětí a mládeže, Gymnázium a muzejní s historickými ozdobami. Jiřina Psíková

Aktuálně:

VÍTĚZSTVÍ !!!!

Na 12. ročníku výstavy o nejkrásnější vánoční stromeček pořádané třeboňským muzeem zvítězila MŠ Sluníčko !!! Všem děkujeme za hlasy, kterými nás podpořili.

Fotografie najdete ve fotogalerii.

Rada rodičů

Schůzka Rady rodičů se uskuteční 30. 1. 2020 v 16.00 hodin v kanceláři MŠ.

Jarní prázdniny

V týdnu od 24. - 28.2. 2020 budou na základních školách jarní prázdniny. Ve školce bude omezený provoz.

Nástěnka v obchodě Terno

V prosinci 2017 jsme zahájili spolupráci s Jednotou, spotřební družstvo České Budějovice, konkrétně s prodejnou Terno na Nádražní ulici v Třeboni. Přímo v prodejně máme nástěnku, kde budeme průběžně vystavovat díla našich dětí, tak se přijďte určitě podívat.

O školce | Fotogalerie | Kontakty | Ke stažení
© Mateřská škola Sluníčko Třeboň 2010
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku