Soutěž 2019

Na 12. ročníku výstavy o nejkrásnější vánoční stromeček pořádané třeboňským muzeem zvýtězila MŠ Sluníčko !!! Všem děkujeme za hlasy, kterými nás podpořili. Uvádíme zprávu paní Jiřiny Psíkové za třeboňské muzeum: Letos vyhrálo Sluníčko V třeboňském muzeu proběhla o vánocích již po dvanácté soutěž o nejhezčí vánoční stromeček. Letos vyhrála jednoznačně Mateřská škola Sluníčko s rovným počtem 100 hlasů z celkových 419. Na druhém místě byla Základní škola Na Sadech (74 hlasů) a třetí Základní škola praktická Třeboň (42 hlasů). Děti z MŠ Sluníčko ozdobily letos stromek krásnými rybičkami, ZŠ Na Sadech zvolila pro ozdoby z papíru neobvyklou zelenou barvu a žáci ze ZŠ praktické použili na stromek světelný řetěz a ozdoby z malých skleniček od léků. Další v pořadí byl stromek seniorů ze zdejšího domova. Tentokrát babičky upekly krásné perníčky a ozdobily je svým křestním jménem. MŠ Břilice, loňský vítěz, skončila letos na pátém místě s ozdobami z nepotřebných CD, které ozdobila třpytkami. Se stejným počtem bodů byla rovněž na pátém místě ZŠ Sokolská, jejíž žáci zdobili letos stromek papírovými ozdobami v červené barvě. S nepatrným odstupem se na dalších místech umístily stromky MŠ Jeronýmova, Dům dětí a mládeže, Gymnázium a muzejní s historickými ozdobami. Jiřina Psíková

Aktuálně:

Informace k zápisu do MŠ

Vzhledem mimořádným opatřením vlády k ochraně obyvatelstva budou zápisy do MŠ probíhat bezkontaktně, tzn. vyplněné Žádosti o přijetí, Evidenční listy a Přihlášky ke stravování je možné doručit do MŠ: poštou, osobně vhodit do schránky MŠ (zásobovací rampa) nebo e-mailem (ms.slunicko@mybox.cz). Podklady k zápisu doručte nejpozději do 15.5.2020. V případě nepřijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání bude zákonný zástupce dítěte vyrozuměn písemně.

Zápis do MŠ

Zápis do Mateřské školy Sluníčko, Třeboň se bude konat ve dnech 11. - 12. 5. 2020 od 8.00 do 15.00 v ředitelně mateřské školy.
Přihlášky a ostatní tiskopisy najdete na internetových stránkách Mateřské školy Sluníčko, Třeboň či Mateřské školy Jeronýmova nebo budou k vyzvednutí na ředitelství obou mateřských škol v termínu od 1. 4. 2020.

OZNÁMENÍ

Rozhodnutím zřizovatele ze dne 16. 3. 2020 se Mateřská škola Sluníčko, Třeboň od 17. 3. 2020 do odvolání uzavírá. Dle dosavadního vývoje se předpokládá, že MŠ zůstane uzavřena do 29. 3. 2020. Termín znovuotevření MŠ se bude odvíjet v souladu s nařízením Vlády nebo zřizovatele.

Nástěnka v obchodě Terno

V prosinci 2017 jsme zahájili spolupráci s Jednotou, spotřební družstvo České Budějovice, konkrétně s prodejnou Terno na Nádražní ulici v Třeboni. Přímo v prodejně máme nástěnku, kde budeme průběžně vystavovat díla našich dětí, tak se přijďte určitě podívat.

O školce | Fotogalerie | Kontakty | Ke stažení
© Mateřská škola Sluníčko Třeboň 2010
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku